SV HERKOL – KALENDER voor maart - 2017

 

Eerste ploeg : zondag om 15u.                     Reserven: zaterdag om 15u.

 

05.03   Herkol-Gruitrode                               04.03   Gruitrode-Herkol

 

                11.03   Ham United-Herkol(19u.30)             11.03    Herkol-Ham United (14u.)

 

              19.03   Herkol-Achel VV                                17.03    Achel VV-Herkol (vr. 20u.)

 

26.03   Gr. Heide-Herkol                               25.03    Herkol-Gr. Heide

 

 

 

Derde ploeg ; zaterdag 15u.                          U17 (scholieren) : zondag 10u

 

                    04.03   Herkol – FC Breughel                         02.03    Bocholt VV-Herkol (do.19u45)

 

11.03  Stars VV-Herkol (14u.30)                    12.03    Herkol-GT Kolonie

18.03   Herkol – De Vedetten                        19.03    Peer SV -H25.03  

                         25.03   Sportvr. Hechtel-Herkol                     26.03   Herkol-GS Beek                                   

 

 

 

Gew. U13(miniemen) zondag 10u.               Gew. U11 A : zo.10u.

 

       05.03   Herkol-GT Kolonie                              05.03    Heusden 06-Herkol (11u.)

 

             11.03   Herkol-SK Bree (za.10u.30)                11.03    Herkol-Linkhout (za. 10u.30)

 

19.03   Achel VV-Herkol                                 19.03    Herkol-HW Zonhoven

 

    26.03   GS Beek-Herkol (zo. 9u.30)                25.03   FC Kaulille-Herkol (15u.)

 

 

 

Gew. U11 B : zo. 10u.                                    Gew. U9 : zondag 10u.

 

        05.03   Lutlommel-Herkol                              05.03   Herkol-K. Opglabbeek

 

                       12.03   Herkol-Lommel United                       11.03   Kattenbos-Herkol (za. 13u.30)

 

18.03   Herkol-Racing Peer (za. 13u.30)       19.03   Herkol-E. Louwel

 

                          25.03   SK Kadijk-Herkol (za. 9u.30)               25.03   Racing Peer B-Herkol (za. 13u.30)

 

 

 

Gew. U8  : zo.10u.                                          Gew. U6 : zondag 10u.

 

04.03   Wijchmaal-Herkol (za. 12u.30)          05.03   Herkol-Lindelhoeven VV

 

  12.03   Herkol-Kadijk                                     12.03   Kattenbos-Herkol (zo. 9u.30)

 

       18.03   Gr. Heide-Herkol (za. 14u.30)             19.03   Herkol-Hechtel FC (za. 13u.30)

 

  25.03   Leopoldsburg-Herkol (za. 10u.)          26.03   Esp. Pelt B-Herkol (zo. 11u.)

 

 

 

                        

 

Adressen terreinen :

 

Ham United : sportlaan 10c-3945 Ham

 

KESK Leopoldsburg : Heidestraat 71- 3971 Lepoldsburg-Heppen

 

Heusden 06 : Noordberm 31 -3550 Heusden-Zolder