×

Error

Cann't get any slider data to generate slide in module "mod_beautiful_banner_slideshow".
Solution: Please insert data at parameter "Setting Item", introduction below.
   1. Field [Title] is require, please insert data here.
   2. After fill info, ==> You must "Save" in this tag "Setting Item" before click [save] of joomla button.
Many thanks!

          Laatste nieuws

 
 
 
 
JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING 
 
WOENSDAG 28 JUNI om 20u. in de kantine
 
Programma :
-Welkomwoord en voorstelling van de nieuwe spelers    
-Jaaroverzicht en berichten omtrent het nieuwe seizoen
-Woordje van de trainer.
-Samenstelling beheerraad
-Uitreiking van de Gouden Schoen aan een verdienstelijke clubspeler.  
 
Alle bestuursleden, afgevaardigden, trainers, spelers en supporters zijn hierop van harte uitgenodigd.
 
HERVATTING van de TRAININGEN
zaterdag 22 juli
 
 
 
 
 
 Eerste provinciale Limburg : seizoen 2017-2018
             SV Herkol-FC Park Houthalen-Racing Peer-FC Helson-KVK Beringen-Zonhoven VV-Melo Zonhoven-Bregel Sport-
Vlijtingen VV-HIH Hoepertingen-FC Herk de Stad- Zepperen BrustemVV -Daring Huvo Jeuk -GS  BeekWS Koersel en E. Mechelen a/d Maas.
*De schuin gedrukte clubs (11) beschikken over een goedgekeurde lichtinstallatie en spelen in principe avondwedstrijden.
 
 
Provinciale reserven : zelfde ploegen als hierboven
 
 
 
 
 
 


 

         JEUGD : seizoen 2017-2018

SAMENWERKINGSVERBAND NEERPELTER PLOEGEN  : thuiswedstrijden

Op Esperanza Pelt spelen alle Interprovinciale teams  : U19-U17-U16-U15-U14-U13 (2 teams)-U12 (2 teams)-U11 (1 team)-U10 (1 team)

Op Sporting Grote Heide  en HERKOL spelen de gewestelijke ploegen hun thuiswedstrijden.

Voor HERKOL zijn dat de U17-U15-(U12-U11 mix) en U10

Voor Grote-Heide : U15-U12(A)-U11(A)-U10

ONDERBOUW : eigen jeugd (U9-U7-U6)

 

VOORLOPIGE REEKSINDELINGEN (ploegen die thuiswedstrijden op Herkol spelen)

U17 : Bocholt VV-Molenbeersel-Kattenbos-Maasland NO-Sparta Lille-GS Beek-Bree-GT Kolonie-SV Herkol

U15 : Achel VV-Lutlommel VV-KFC Hamont-Sp. Lille-GT Kolonie- Sporting Gr. Heide-SV Herkol-SK Kadijk

U12 : Lommel United B-FC Eksel-Lutlommel VV-Kattenbos-KFC Hamont-GT Kolonie-SK Kadijk-SV Herkol

U10 : Achel VV-Lutlommel VV-Sp. Wijchmaal-Racing Peer-Sparta Lille-GS Beek-Bree - SK Kadijk-SV Herkol

      U9 : Lommel United C -FC Eksel -FC Hechtel B- Sparta  Lille B- Kattenbos -GT Kolonie- SK Kadijk- SV Herkol

De indeling van U7 en U6 (?) volgt pas in september.

 

JEUGDCUP van de Noord-Limburgse ploegen

 Herkol schreef in met de gewestelijke U17-U15-U12

FUSIETORNOOI 2017 ingericht door Sparta Lille (9 tot 15 augustus)

Herkol neemt in principe deel met alle gewestelijke jeugdploegen : U17-U15-U12-U10-U9-U7

De juiste data zijn nog niet bekend.

 

 
 

SV HERKOL VOOR HET EERST NAAR EERSTE PROVINCIALE

 

 

Zondag 9 april 2017 zal in de analen van voetbalclub SV Herkol een heel belangrijke plaats blijven innemen, want op die dag dwong de voetbalclub van de Neerpelter gehuchten Herent en Kolis voor het eerst de promotie af naar eerste provinciale.

Op eigen terrein werd met overtuigende 7-2 cijfers gewonnen van SK Meeuwen, maar

de rechtstreekse concurrent voor de titel WS Koersel kwam op het veld van hun buren

Turkse FC niet verder dan een doelpuntenloos gelijkspel. De champagne kon worden ontkurkt en het feest kon beginnen.  De clash op de laatste speeldag in Koersel wordt nu enkel een galamatch.

 

Vanaf de eerste speeldag stonden de mannen van trainer Eric Van Kessel aan de leiding en die plaats werd niet meer afgestaan. Begin januari was de voorsprong zelfs uitgegroeid tot 8 punten, maar de druk werd groot en de voorsprong slonk tot 1 punt voor het begin van de voorlaatste wedstrijd tegen Meeuwen.

Herkol begon dus zeer sterk aan de competitie en na de eerste  10 wedstrijden haalde men de eerste periodetitel binnen met 27 op 30. Een terugval kwam er na nieuwjaar, met vooral

punten verlies tegen de staartploegen. Gelukkig lieten de eerste achtervolgers Koersel en Halen ook geregeld een steekje vallen zodat de schade beperkt bleef. Tegen de beste teams

uit de reeks won Herkol wel vlot, behalve de memorabele  wedstrijd tegen Koersel die men op eigen veld met liefst 1-9 verloor. De zwaarste nederlaag uit de clubgeschiedenis ! Maar, eind goed al goed !

 

Na 47 jaar stijgt SV Herkol voor het eerst naar de hoogste Limburgse amateurreeks, wat wel heel knap is voor een gehucht van ongeveer 1500 inwoners. In zes jaar tijd steeg Herkol van vierde naar eerste provinciale.

De club is er organisatorisch klaar voor, maar het wordt een grote sportieve uitdaging met vooral verre verplaatsingen.

Eric Van Kessel blijft ook volgend seizoen hooftrainer en hij zal worden bijgestaan door Stefan Driessen (T2) en keeperstrainer Hans Van de Weideven.

Verzorger-kinésist Frank Snoeks  viert zijn 25ste jaar bij Herkol op gepaste wijze met een bijzondere kampioenstitel.

 

Selectie : leeftijd-selecties-doelpunten

Jansen Jochen (29j-27 selecties-16 doelpunten), Franken Roy (21- 29-0), Hendriks Mathijs (22-28-0), Bollen Joris (24j.-25-2), Vanderhoydonks Vince (21-27-2), Willems Ibbo (22-22-2),

Belmans Davy (35-27-27), Plessers Sander (27-28-12), Bormans Pieter (26-26-1), Melis Milos (26-27-7), Plessers Kristof (34-27-1), Schoofs Wouter (24-14-0), Lemmens Raoul (34-20-0),

Berben Jarne (21-24-8), Van Driessen Nick (26-23-0), Clerix Jonas (22-15-0), Hendrickx Duncan (2O-17-1), Jannis Michiel (24-7-0), Pennemans Roy (19-8-1), Vanderhoydonks Mitch (18-5), Boeckx Wout (25-4,0), Bloemen Dries (19-2,0), Thys Sander(28-1-0)

  
 
 
 
 
 

 
TRANFERS en SPORTIEVE LEIDING
 
Eric Van Kessel (T1) en Stefan Driessen (T2) blijven ook volgend seizoen aan roer bij Herkol.
De meeste spelers uit de A-kern en  reserven komen ook volgend seizoen uit in de rood-witte kleuren van Herkol.
 
Voor het seizoen 2017-2018  heeft Herkol een overeenkomst met de volgende spelers
 
Bert Craeghs (SK Bree)
                               Christof Vanbeuren (Melosport Zonhoven)
         Jasper Daniëls (Sp. Gr. Heide)
          Gillian Swinnen (Sp. Gr.Heide)
                                                                  Hans Van de Weideven (St. Elen) die ook  keeperstrainer wordt
       Jorg Schildermans (SK Bree)
  Martijn Leekens (St. Elen)
Wietse Baerts (GS Beek)
        Pieter Geuns (Sp. Wijchmaal)
    Filip Karafiloski (Esp. Pelt)
      Rachid Chelah (Averbode)   
      Dylan Kwanten (vrije speler)
 
Komen terug uit de samenwerking Neerpelt :
     Alex Schuurmans
      Michiel Geerinckx
Joppe Pellens
Davy Leynen
Kees Appels
 
Verlaten Herkol :    
     Davy Belmans (Sp. Gr. Heide)
           Nick Van Driessen (Sp. Gr. Heide)
            Raoul  Lemmens  ( Racing Reppel)
Michiel Jannis (Exc. Hamont)
Wout Boeckx (Sp. Gr. Heide)
Jarne Berben (N. Gruitrode)
Roy Pennemans (Lutlommel VV)
Roy Hoogmartens  ( stopt )

 

 

 

 



VOORBEREIDINGSWEDSTRIJDEN VOOR HET SEIZOEN 2017-2017
 
MULTI-WEAR CUP
 
Eerste ploeg
zaterdag 29.07   Herkol-Lindelhoeven VV (18u.)
zaterdag 05.08     Lutlommel VV- SV Herkol (18u.)  
zaterdag 19.08    SV Herkol - SK Kadijk (18u.)
zaterdag  26.08  KFC Eksel-Herkol ( 18u.)
Reserven
zaterdag 05.08   Lutlommel VV-Herkol (16u.)
zaterdag 19.08   SV Herkol - SK Kadijk (16u.)
zaterdag 26.08   KFC Eksel-Herkol (16u.)
 
PS.  De data en of beginuren kunnen nog wijzigen.
 
FUSIETORNOOI 2017 : ingericht door SPARTA LILLE
Donderdag 10.08   SV Herkol-Sp. Gr. Heide (19u.)  RESERVEN
vrijdag 11.08   Esperanza Pelt -Sparta Lille (19u.) EERSTE PLOEG
zaterdag 12.08   Herkol-Sp. Gr. Heide (19u.) EERSTE PLOEG
 
dinsdag 15.08  : FINALES
16u.  wedstrijd voor plaats 3/4
18u. wedstrijd voor plaats 1/2
 
OEFENWEDSTRIJDEN
dinsdag 08.08  Wezel Sport-SV Herkol (19u.30)  EERSTE PLOEG en RESERVEN
dinsdag 22.08   SV Herkol - K. Bocholt VV (bel.)(19u.)  EERSTE PLOEG
 
 
 
 
 
  
 

JEUGDCUP : augustus 2017
Deelnemende gewestelijke teams
U12 : Lutlommel VV-KFC Eksel-GT Kolonie-SV Herkol en GS Beek-Bree
U15 :
KFC Hamont--GT Kolonie-Kadijk SK - Herkol en GS Beek-Bree
U17Racing Peer-SV Herkol-GS Beek-Bree